چگونگی ثبت شرکت در کرج

چگونگی ثبت شرکت در کرج

 

ثبت شرکت در کرج و چگونگی ثبت شرکت در کرج نیازمند یک روند قانونی است. این روند قانونی را می توانید با کوتاه تر کردن مسیر خود بدست موسسه ثبت شرکت مهر بسپارید. ثبت شرکت در کرج از نظر محدوده فعالیت به دسته های مختلف تقسیم می شود.

 

قطعا برای ثبت شرکت نیز مهرنند سایر امور ثبتی اداری , بایستی به اداره ثبت شرکتها رجوع شود. در این اداره تمامی امور مرتبط  به ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکتها انجام می شود. اداره ثبت شرکتها یکی از ادارات مهم است که اشخاص برای ثبت شرکت باید به این اداره رجوع نمایند البته در سالهای اخیر سامانه اداره ثبت شرکتها راه اندازی شده است. اشخاص می توانند برای ثبت شرکت به صورت اینترنتی اقدام نمایند. در این متن درباره چگونگی ثبت شرکت در کرج توضیح داده شده است تا برای اشخاصی که در این زمینه اطلاعات کافی ندارند مفید باشد.

تقسیم بندی ثبت شرکت ها از نظر مسئولیت1- ثبت شرکت با مسئولیت محدود 2-ثبت شرکت با سهامی خاص 3- ثبت شرکت با سهامی عام

 

این دسته بندی ها برای ثبت شرکت ها چیزی است اغلب شرکت در یکی از این گروه ها قرار می گیرند و از نظر نوع فعالیتی که دارند مسئولیت آنها متفاوت خواهد شد.درثبت شرکت با مسئولیت محدود که اغلب شرکت های تازه تاسیس به ثبت رسیده شده از همین نوع هستند. امکان مبادلات تجاری برای صاحبان شرکت فراهم خواهد کرد. ولی در ثبت شرکت با سهامی عام شما می توانید سهام شرکت را به صورت اوراق در بورس عرضه نمایید که در ثبت شرکت با مسئولیت محدود این مکان وجود ندارد.

 

چگونگی ثبت شرکت در کرج و تامین سرمایه شرکت:

در این مرحله باید تکلیف میزان سرمایه شرکت را مشخص کنید, در شرکت های سهامی، تعداد سهم و ارزش اسمی آن هم باید مشخص شود. برای ثبت یک شرکت با مسئولیت محدود حداقل سرمایه مورد نیاز ۱۰۰هزار تومان است. با این حال مبلغ سرمایه اولیه تا حدودی نشانه ای از اعتبار شرکت است, بنابراین عده ای برای آغاز به کار شرکت سرمایه ۱۰میلیون تومانی درنظرمی گیرند.

حداقل افراد تشکیل دهنده برای یک شرکت با مسئولیت محدود 2 نفر است. ثبت شرکت در کرج با سهامی خاص حداقل افراد 3 نفر و در سهامی عام حداقل افراد 5 نفر خواهد بود.در ثبت شرکت با سهامی خاص حداق سرمایه 1 میلیون  ریال و برای ثبت شرکت با سهامی عام حداقل سرمایه 5 میلیون ریال خواهد بود که شرکای شرکت موظف به پرداخت 35% سرمایه به حساب شرکت خواهند بود.

 

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج, ثبت شرکت با سهامی خاص در کرج و همگی در ثبت ماانجام خواهد گرفت.و ما شما را برای چگونگی ثبت شرکت در کرج همیاری خواهیم کرد.

 

09129401482

امتیاز: 5 از 5. مجموع 60 رای
در حال پاسخ به: [انصراف]
تعداد حروف باقی مانده: 500
Captcha  
۱۴۰۲/۱۰/۰۵ | مقالات | مدیر سایت | بازدید: 194 | 1703568467