صورتجلسه ثبت تغییرات در کرج

صورتجلسه ثبت تغییرات در کرج

 

یکی از مهمترین خدمات موسسه مهرآوید تنظیم صورتجلسه ثبت تغییرات در کرج و سایر شهرهای ایران می باشد. موسسه حقوقی ما مفتخر است با دارا بودن کادری مجرب و متخصص فرایند ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکتها را انجام می دهد. از همین رو اشخاص حقوقی برای ثبت تغییرات خویش می توانند به موسسه مراجعه نمایند. بعد از مشاوره درباره ثبت تغییرات شرکتها ,تغییرات خود را  توضیح می دهند. کارشناسان بر اساس نوع تغییرات و تعداد آنها صورتجلسه تغییرات را آماده می کنند و براساس تعداد صورتجلسات میزان مبلغ دریافتی مشخص می شود.

 

درباره تغییرات شرکتها

شرکتهای موجود در کرج پس از ثبت شرکت به علت فعالیت هایی که انجام می دهند  سالانه و  یا هر یک یا دو سال  لازم می باشد که تغییر نمایند. مانند : تمدید اعضاء هیات مدیره و بازرسین یا در صورتی که عضو جدیدی قصد ورود به هیات مدیره را داشته باشد.  و یا بر عکس قصد خروج  و یا امکان دارد دفتر مرکزی شرکت قصد جا بجایی داشته باشد. و حتی ممکن است موارد انحلال شرکت نیاز به ثبت تغییرات باشد که برای ثبت تغییرات باید تغییرات را به اداره ثبت شرکتها اعلام شود. برای این تغییرات باید مدارک لازم به اداره ثبت ارائه نمایند و صورتجلسه ثبت تغییرات در کرج انجام شود.

که باید در بعضی موارد این تغییرات صورت جلسه گردند و تمامی اعضاء آن را امضاء  نمایند. تعداد این صورت جلسه ها به تعداد این تغییرات بستگی  دارد. مدارک لازم برای این تغییرات ، مدارک شناسایی اعضاء ،شرکت و اوراق شرکت می باشد. مدت زمانی که این تغییرات انجام می شود  حدودا  30  روز کاری است. رایج ترین تغییرات را می توان تغییر  آدرس شرکت نام برد  تغییر موضوع  و الحاق موضوع  شرکت و نقل وانتقال سهام  و ورود و خروج  شرکا  می باشد.

 

نقل و انتقال  سهام شرکت

به طور معمول  صورتجلسه ثبت تغییرات شرکت در کرج  به جهت  نقل و انتقال  زمانی امکان پذیر می باشد  که امکان نقل و انتقال  سهام وجود داشته باشد. ابتدا یک صورت جلسه تنظیم  شده  و افراد سهم خود را واگذار  می کنند و خریدار  و  فروشنده با مراجعه به ممیز مالیاتی  شرکت مربوطه  و پرداخت مالیات انتقال سهام  ، گواهی  پرداخت  مالیات  را دریافت  کرده  و آن را  به اداره ثبت شرکتها  تحویل  می دهند. در تغییرات  صورت جلسه  شرکت ها برخی  نکات اجرایی هست که عمل نکردن به آنها  موجب  عدم  پذیرش  صورت جلسه  تغییرات یک شرکت  می شوند.  پس بنابراین در هنگام   تنظیم  و ثبت  و ارجاع  یک صورت جلسه  باید  دقت  فراوانی  داشت  تا از اتلاف وقت و هزینه  بیهوده  جلوگیری کرد. متقاضیان  می توانند مراحل ثبت تغییرات را به شرکت اینترنی با کمترین وقت  و با دقت این کار را برای آن انجام دهند.

 

برای انجام صورتجلسه ثبت تغییرات در کرج تماس بگیرید.

09129401482

امتیاز: 5 از 5. مجموع 59 رای
در حال پاسخ به: [انصراف]
تعداد حروف باقی مانده: 500
Captcha  
۱۴۰۲/۱۰/۳۰ | مقالات | مدیر سایت | بازدید: 242 | 1705730272