دفتر ثبت شرکت در کرج

دفتر ثبت شرکت در کرج

کلیه فعالیت هایی که در زمینه ی قانونی در اداره ثبت شرکتها انجام می شود, را می توان در دفتر ثبت شرکت در کرج انجام داد. این گونه کارها را خدمات ثبتی نیز گفتهمی شود. موسسه مهر یک موسسه حقوقی معتبر و متخصص در زمینه خدمات دفتر ثبت شرکت در کرج می باشد. ما با استفاده از نیروهای کارآمد و کارشناسان حقوقی در زمینه ثبت شرکت ,ثبت شرکتها و موسسات, ثبت برند ,ثبت موسسه در کرج ,اخذ گرید ,اخذ رتبه و اخذ کارت بازرگانی و غیره فعالیت داریم. تمامی افرادی که برای ثبت شرکت در کرج  متقاضی می باشند می توانند با مراجعه به این شرکت امور را به اتمام برسانند. بهره مندی از مشاوره و خدمات , کارهای حقوقی و ثبتی شرکت خود را به این شرکت بسپارند.

 

ثبت شرکت

یکی از مهمترین خدمات ثبتی , ثبت شرکت می باشد. ثبت شرکت مهمترین و اولین گام در قانونی کردن فعالیت های یک شرکت و موسسه می باشد. شرکتی که به ثبت برسد برای ادامه فعالیت های خود به صورت قانونی اقدام کرده است. به عبارت دیگر می توان گفت تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی برای ثبت قانونی فعالیت های تجاری ,اقتصادی و غیره بایستی شرکتی با نام مشخص و متعبر داشته باشند. با ثبت شرکت، قراردادی بین اشخاص حقیقی یا حقوقی بسته می شود که این قرارداد دارای قواعدی برای تعامل بیشتر اشخاص با یکدیگر و یا با اشخاص ثالث خواهد بود.

در دفتر ثبت شرکت در کرج مشاوره حقوقی نیز صورت میگیرد. بر طبق قانون تجارت کشور, انواع شرکتهای ثبتی  به هفت بخش تقسیم شده است.شرکت سهامی، شرکت با مسئولیت محدود، شرکت تضامنی ، شرکت مختلط غیر سهامی، شرکت مختلط سهامی، شرکت تعاونی انواع شرکت های ثبت شده می باشند. از مهمترین مزایای ثبت شرکت نیز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

1- زمانی که شرکت خود را ثبت می کنید، یک فعالیت رسمی و قانونی انجام می دهید که اعتبار شما را افزایش خواهد داد.

2-قانون از حقوق کلیه طرفین شرکت حمایت می کند.

3-پس از ثبت یک شرکت ، با گذشت زمان بر اعتبار شرکت افزوده می شود.

4-شرکت ثبت شده می تواند در مزایده و مناقصاتی که سالانه برگزار می شود، شرکت کرده و از مزایای این نوع معاملات استفاده کند.

5- با ثبت یک شرکت می توانید به راحتی نمایندگی شرکت های مهم را داشته و به عنوان زیر مجموعه یک برند معتبر فعالیت کنید.

 

برای انجام امور حقوقی و ثبتی خود می توانید به دفتر ثبت شرکت در کرج مراجعه نمایید.

09129401482

امتیاز: 5 از 5. مجموع 44 رای
در حال پاسخ به: [انصراف]
تعداد حروف باقی مانده: 500
Captcha  
۱۴۰۲/۱۰/۰۳ | مقالات | مدیر سایت | بازدید: 400 | 1703395467