ثبت علامت در کرج

ثبت علامت در کرج

در دنیای تجارت و بیزینس شرکت های تجاری بسیاری فعالیت دارند و شرکت های دیگری نیز مانند موسسات غیر تجاری,خدماتی و غیره به همراه این شرکت ها فعالیت می کنند. تمامی این شرکت ها بر حسب نوع و خدماتی که ارائهمی دهند بایستی ثبت شوند به طور کلی شرکت هایی می توانند به طور قانونی به فعالیت خود ادامه دهند که در اداره ثبت شرکت ها, ثبت شده باشند. در راستای ثبت شرکت و ثبت فعالیت های  قانونی , بایستی برای شرکتی که ارائه دهنده محصولات یا خدماتی می باشد یک برند یا علامت مشخص ثبت شود.

موسسه حقوقی مهرآوید در ثبت علامت در کرج  نیز فعالیت های تخصصی و حقوقی ارائه می دهد. برای ثبت علامت شرکت خود می توانید از مشاوره و خدمات موسسه مهرآوید استفاده کنید. با خیالی آسوده و اطمینان کامل خدمات ثبت علامت را به این موسسه بسپارید. موسسه ما در ثبت علامت در کرج از بهترین وکلا و کارشناسان حقوقی استفاده می کند و در کمترین زمان ممکن علامت تجاری را به طور قانونی ثبت می کند.

 

مزایای ثبت علامت در کرج و سراسر کشور

شرکتی که دارای فعالیت یا ارائه محصولات و خدماتی در حوزه تجارت و کسب وکار می باشد باید علامت مخصوص به خود را داشته باشد. به عبارت دیگر می توان گفت که علامت تجاری نشانه وهویت یک شرکت می باشد. شرکتی که بر روی محصولات خود علامت تجاری نداشته باشد نمی تواند درعرصه تجارت و در بازارتجاری فعالیت موثری داشته باشد.علامت تجاری نشانه ای می باشد که می تواند کالاهای تولیدی یا خدمات ارائه شده توسط یک شرکت را از کالاها یا خدمات سایر شرکت ها و اشخاص متمایز نماید. ثبت علامت در کرج تضمین می کند که مشتریان محصولات را از یکدیگر تشخیص دهند و مشتری بتواند محصول شناخته شده و مورد علاقه خود را خریداری کند. یک ثبت شرکت با استفاده از ثبت علامت در کرج دارای وجهه و شهرت در بازار کسب و کار می شود و همین باعث می شود تا در پیشرفت کیفیت محصولی که ارائه می دهد تلاش کند.

 

شرایط  ثبت علامت تجاری

علامت تجاری از کلمه، حرف یا حروف، عدد، عکس، شکل، رنگ، تصویر، برچسب یا ترکیب تمامی این موارد که برای تشخیص کالاها یا خدمات از یکدیگر استفاده می شود تشکیل می شود. البته در برخی از کشورها از یک شعار برای معرفی محصول یا علامت محصول نیز استفاده می شود. علامت انتخاب شده باید بر طبق قوانین اداره ملی ثبت علامت باشد تا بتوان ثبت را انجام داد. به طور کلی می توان گفت یک علامت مشخص و قابل روءیت که به صورت گرافیکی نمایش داده می شود وبا علامت سایر شرکت ها شباهت نداشته باشد را می توان ثبت کرد.

جهت داشتن مشاوره و انجام ثبت علامت در کرج تماس بگیرید. 09129401482

امتیاز: 5 از 5. مجموع 41 رای
در حال پاسخ به: [انصراف]
تعداد حروف باقی مانده: 500
Captcha  
۱۴۰۲/۱۰/۰۲ | مقالات | مدیر سایت | بازدید: 263 | 1703279619