ثبت شرکت پیمانکاری در کرج

ثبت شرکت پیمانکاری در کرج

شرکت های پیمانکاری نیز مانند سایر شرکتها بایستی ثبت شود. شرکت های پیمانکاری نوعی شرکت خدماتی می باشندزیرا کلیه مسئولیات های یک پروژه از قبیل : تهیه ,حمل , نصب و ساخت مواد و مصالح ساختمانی را بر عهده دارند. شرکت های پیمانکاری برای انجام کلیه این مراحل قرارداد عقد می کنند. شرکت مقابل ناظری نیز بر کارهای این شرکتها قرار می دهد تا عملیات پیمانکاری به بهترین نحوه انجام شود. موسسه مهرآوید در شهر کرج کلیه امور ثبتی شرکتها ,اخذ کارت بازرگانی و کد اقتصادی,تشکیل پرونده مالیاتی,اخذ پلمپ دفاتر و سایر امور قانونی در حوزه ثبت,فعالیت دارد. لذا برای ثبت شرکت پیمانکاری در کرج می توانید به این موسسه مراجعه کنید. شرکتهای سهامی خاص برای تاسیس شرکت های پیمانکاری مناسبتر می باشند. زیرا این نوع از شرکتها در نظر شرکتهای مناقصه گذار اعتبار بیشتری دارند.

 

شرایط  و مدارک ثبت شرکت پیمانکاری در کرج

برای ثبت شرکت پیمانکاری در کرج بایستی شرایطی داشته باشید تا بتوانید بر طبق این شرایط شرکت خود را در اداره ثبت شرکتها ثبت نمایید. اعضای شرکت پیمانکاری بایستی 3 نفر باشند و 2 نفر نیز به عنوان بازرس انتخاب شوند. که البته بازرسان نباید جزء اعضای شرکت باشند و بازرسان شرکت نبایستی با اعضای شرکت نسبت خویشاوندی داشته باشند. قبل از ثبت بایستی حداقل 35 درصد سرمایه اولیه شرکت در یکی از بانکهای کشور سپرده گذاری شود. برای ثبت شرکت بایستی مدارکی را تهیه نمایید که این مدارک به صورت زیر می باشد:

 

1- فتوکپی شناسنامه وکارت ملی کلیه سهامداران  و بازرسان شرکت

2- اساسنامه شرکت سهامی خاص با امضای تمامی سهامداران

3- اظهار نامه شرکت از حسابداری ثبت شرکت

4-تکمیل و ارائه فرم تعیین نام  شرکت و مشخصات اعضاء

5-ارائه گواهی عدم سو پیشینه کیفری برای تمامی اعضای هیئت مدیره  و بازرسان

6-ارائه  گواهی پرداخت حداقل  ۳۵ % سرمایه شرکت از بانک

 

در هنگام انجام مراحل ثبت شرکت پیمانکاری در کرج بایستی به موضوع فعالیت شرکت توجه زیادی شود. زیرا در موضوع فعالیت است که مشخص می کند شرکت برای چه اهدافی به ثبت می رسد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه ثبت شرکت پیمانکاری در کرج با ما تماس بگیرید. قطعا دریافت مشاوره ثبت شرکت از همکاران ما می تواند به شما کمک شایانی کند.

 

09129401482

امتیاز: 5 از 5. مجموع 60 رای
در حال پاسخ به: [انصراف]
تعداد حروف باقی مانده: 500
Captcha  
۱۴۰۲/۱۰/۰۵ | مقالات | مدیر سایت | بازدید: 180 | 1703569003