ثبت شرکت در کرج

ثبت شرکت در کرج

ثبت شرکت در کرج

کلیه فعالیت هایی که در زمینه ی قانونی در اداره ثبت شرکتها انجام می شود خدمات ثبتی گفتهمی شود. اما در این بین موسساتی هستند که به آنها دفتر ثبت شرکت در کرج گفته میشود. موسسه ما یک موسسه معتبر و متخصص در زمینه خدمات ثبت شرکت در کرج می باشد. مجموعه حقوقی ما با استفاده از نیروی کارآمد و کارشناسان حقوقی در زمینه ثبت شرکت , ثبت شرکتها و موسسات , ثبت برند , ثبت موسسه در کرج , اخذ گرید , اخذ رتبه و اخذ کارت بازرگانی و غیره فعالیت دارد. تمامی افرادی که برای استفاده از خدمات دفتر ثبت شرکت در کرج  متقاضی هستند می توانند از این خدمت بهره مند شوند. با مراجعه به این دفتر و بهره مندی از مشاوره و خدمات ,کارهای حقوقی و ثبتی شرکت خود را به این شرکت بسپارند.

 

ثبت شرکت

یکی از مهمترین خدمات ثبتی , ثبت شرکت می باشد. وکیل برای ثبت شرکت در کرج مهمترین و اولین گام در قانونی کردن فعالیت های یک شرکت و موسسه می باشد. شرکتی که به ثبت برسد برای ادامه فعالیت های خود به صورت قانونی اقدام کرده است. به عبارت دیگر می توان گفت تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی برای ثبت قانونی فعالیت های تجاری ,اقتصادی و غیره بایستی شرکتی با نام مشخص و متعبر داشته باشند. با ثبت شرکت، قراردادی بین اشخاص حقیقی یا حقوقی بسته می شود که این قرارداد دارای قواعدی برای تعامل بیشتر اشخاص با یکدیگر و یا با اشخاص ثالث خواهد بود.

بر طبق قانون تجارت کشور, انواع شرکتهای ثبتی  به هفت بخش تقسیم شده است.شرکت سهامی، شرکت با مسئولیت محدود، شرکت تضامنی ، شرکت مختلط غیر سهامی، شرکت مختلط سهامی، شرکت تعاونی انواع شرکت های ثبت شده می باشند. از مهمترین مزایای ثبت شرکت نیز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

1- زمانی که شرکت خود را ثبت می کنید، یک فعالیت رسمی و قانونی انجام می دهید که اعتبار شما را افزایش خواهد داد.

2-قانون از حقوق کلیه طرفین شرکت حمایت می کند.

3-پس از ثبت یک شرکت ، با گذشت زمان بر اعتبار شرکت افزوده می شود.

4-شرکت ثبت شده می تواند در مزایده و مناقصاتی که سالانه برگزار می شود، شرکت کرده و از مزایای این نوع معاملات استفاده کند.

5- با ثبت یک شرکت می توانید به راحتی نمایندگی شرکت های مهم را داشته و به عنوان زیر مجموعه یک برند معتبر فعالیت کنید

با استفاده از خدماتی که در دفتر ثبت شرکت در کرج وجود دارد می توانید امور حقوقی خویش را انجام دهید. دفتر ثبت شرکت در کرج آماده ارائه خدمات به شما همشهریان می باشد.


09129401482

امتیاز: 5 از 5. مجموع 39 رای
در حال پاسخ به: [انصراف]
تعداد حروف باقی مانده: 500
Captcha  
۱۴۰۲/۰۹/۱۷ | خدمات حقوقی | مدیر سایت | بازدید: 156 | 1702013100