ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج

شرکت با مسئولیت محدود یکی ازانواع شرکتها می باشد که دو یا چند نفر برای انجام امور تجاری اقدام به تاسیس این نوع شرکت می کنند.به عبارت دیگر شرکا بر طبق میزان سرمایه ای که در شرکت دارند مسئول تعهدات شرکت می باشند. برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج همانند سایرشرکت ها بایستی به اداره ثبت شرکتها مراجعه شود. البته قبل از مراجعه برای کسب آگاهی در این زمینه و مشاوره می توانید به موسسه حقوقی مهرآوید مراجعه نمایید و فرایند تاسیس شرکت خود را به کارشناسان حقوقی موسسه مهر واگذار نمایید تا  در کمترین زمان به خواسته خود برسید.

 

مدارک لازم برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج

برای تاسیس این نوع شرکت میتوانید به موسسات حقوقی که این فرایند را انجام می دهند مراجعه نمایید. این موسسات با دادن مشاوره حقوقی شما را در تاسیس شرکت راهنمایی می نمایند. از همین رو بهتر است مدارک شخصی اعضا شرکت و همچین میزان سرمایه ای که هر کدام از شرکاء در شرکت دارند را برای تاسیس شرکت به اداره ثبت شرکتها ارائه نمایید و برای تاسیس شرکت اقدام نمایید.

 

 

مراحل ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج

برای تاسیس شرکت با مسئولیت محدود بایستی بر طبق قوانین عمل نمود. از همین رو در این متن درباره مراحل تاسیس شرکت به صورت کامل توضیح داده شده است.

1-تکمیل تقاضانامه و شرکت نامه و اساسنامه شرکت وامضای ذیل کلیه این اوراق توسط شرکاء

2-پرداخت هزینه تعیین نام شرکت به اداره ثبت شرکتها

3-سپس بایستی چند نام مناسب به قسمت تعیین نام اداره ثبت شرکتها ارائه نمایید,نام های انتخابی بایستی بر طبق قوانین اداره ثبت شرکتها باشد.

4-تحویل مدارک شناسایی کلیه شرکاء و سایر مدارک شرکت(اساسنامه,تقاضانامه,شرکتنامه و ...) به قسمت پذیرش مدارک اداره ثبت شرکتها دریافت رسید

4-در صورتی که کارشناس اداره ثبت شرکتها نقصی در مدارک ارائه شده مشاهده ننماید نسبت به تهیه پیش نویس آگهی ثبت شرکت اقدام میکند. و پیش نویس مربوطه بعد از تایید مسئولین اداره ثبت شرکتها تایپ و در روز مراجعه تحویل متقاضی داده می شود. متقاضی بایستی به بانک مراجعه و نسبت به پرداخت حق الثبت که در ذیل اظهار نامه مبلغ آن قید شده اقدام نماید.

5-بعد از پرداخت مبلغ حق الثبت ، فیش مربوطه را به واحد حسابداری اداره ثبت شرکتها ارائه و واحد مربوطه نسبت به ممهور نمودن ذیل برگ تقاضانامه و درج مبلغی پرداختی و تاریخ و شماره فیش اقدام می نماید.

6- مدارک لازم به واحد ثبت تاسیس و تغییرات اداره ثبت شرکتها تحویل داده می شود. مسئول مربوطه بعد از ثبت در دفتر و تعیین شماره ثبت شرکت و درج بر روی اظهار نامه اقدام می نماید. و در ذیل ثبت دفتر از شخص معرفی شده توسط شرکا با قید جمله "ثبت با سند برابر است " امضا اخذ می نماید. سپس آگهی تایپ شده با امضا رئیس اداره ثبت شرکتها برد. یک نسخه از مدارک در پرونده شرکت شده و در بایگانی اداره ثبت شرکتها نگهداری خواهد شد. یک نسخه دیگر از مدارک ممهور به مهر اداره ثبت شرکتها اعلام تاسیس شرکت با مسئولیت محدود در کرج تحویل متقاضی می گردد.

7-متقاضی مدارک مربوط به خود و پرونده تشکیل شده را به قسمت دبیرخانه اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری برده و پس از ثبت آگهی در دفتر ، مسئول مربوطه نسبت به درج شماره ثبت دفتر و ممهور نمودن آگهی تایپ شده اقدام و پرونده تشکیل شده را ضبط و بقیه مدارک تحویل متقاضی می گردد.

8- متقاضی بعد از تحو یل گرفتن مدارک مربوط به خود، نسخه دوم آگهی تاسیس را به واحد روابط عمومی مستقر در اداره ثبت شرکتها جهت درج در روزنامه کثیر الانتشار تحویل می دهد.

جهت مشاوره ثبت شرکت رایگان و ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج تماس بگیرید:

09129401482

امتیاز: 5 از 5. مجموع 54 رای
در حال پاسخ به: [انصراف]
تعداد حروف باقی مانده: 500
Captcha  
۱۴۰۲/۰۹/۱۸ | مقالات | مدیر سایت | بازدید: 207 | 1702102887