ثبت تغییرات شرکت ها

ثبت تغییرات شرکت ها

شرکتهایی که به ثبت رسیده اند بعد از مدتی برای ایجاد تغییرات بایستی به اداره ثبت شرکت ها مراجعه نمایند. بعد ازارائه مدارک لازم تغییرات بر روی شرکت به ثبت میرسد. یکی از خدمات موسسه حقوقی مهر در زمینه ثبتی , ثبت تغییرات شرکت ها می باشد. اشخاص برای ثبت تغییرات شرکت خود می توانند به این موسسه مراجعه نمایند و مدارک مورد نیاز را به مشاوران حقوقی موسسه تحویل دهند. موسسه حقوقی مهر در زمینه ثبت شرکت, ثبت تغییرات شرکت ها و سایر امور ثبتی دارای تخصص و تبحر می باشد.

 

شرکتها در مواردی مانند  نام شرکت ,میزان سرمایه ,تعداد شرکا و غیره ,تغییرات انجام می دهند. به طور مثال در صورتی که بعد از مدتی بخواهند نام شرکت را تغییر دهند بایستی به اداره ثبت شرکتها مراجعه نمایند. برای ثبت تییرات شرکت ها بر طبق شرایطی که وجود دارد ,اقدام به تغییر نام شرکت نمایند ,بعد از تغییر نام شرکت, شماره ثبتی شرکت  و تاریخ ثبت و سایر شرایط شرکت تغییری نخواهد کرد و تنها نام شرکت تغییر خواهد کرد.

 

برخی از تغییرات شرکتها باید در مجمع عمومی فوق العاده مطرح شود. برخی دیگر در مجمع عمومی عادی , به طور کلی تمامی مواردی که در اساسنامه شرکت قرار دارد برای تغییر دادن آنها باید مجمع عمومی فوق العاده تشکیل شود. به طور مثال تغییر نام شرکت در مجمع عمومی فوق العاده مطرح می شود و صورتجلسه تنظیم شده توسط اعضا  هیئت مدیره شرکت به امضا می رسد. اما برخی از تغییرات شرکتها که جز بند اساسنامه شرکت نباشد در مجمع عمومی عادی مطرح می شود.

 

مدارک مورد نیاز

برای ثبت تغییرت شرکت ها بایستی مدارکی آماده نمایید. در زیر به صورت مختصر مدارک مورد نیاز برای ثبت تغییرات شرکت مطرح شده است:

 

-مدارک شناسایی مدیر عامل

-مدارک و اوراق شرکت ( کپی آگهی تأسیس و روزنامه رسمی) ,اساسنامه شرکت,تقاضانامه و غیره.

برخی تغییرات شرکت مانند : ورود اعضای جدید به شرکت،کپی شناسنامه ،کپی کارت ملی و کارت پایان خدمت الزامی می باشد.

درمورد انحلال شرکت، خروج از شرکت و یا کاهش سهم سهامداران یا اعضا ، امضا و اثر انگشت روی وکالتنامه الزامی می باشد.

 

جهت مشاوره ثبت تغییرات شرکت ها با شماره ذیل تماس بگیرید.

 

09129401482

امتیاز: 5 از 5. مجموع 87 رای
در حال پاسخ به: [انصراف]
تعداد حروف باقی مانده: 500
Captcha  
۱۴۰۲/۱۰/۱۸ | مقالات | مدیر سایت | بازدید: 299 | 1704688079