ثبت تغییرات شرکت در کرج

ثبت تغییرات شرکت در کرج

در برخی از شرکت ها و یا می توان اینگونه گفت در اکثر شرکت ها بعد از ثبت شرکت به مرور زمان بایستی تغییراتی درشرکت ایجاد شود. برای ثبت هر گونه تغییراتی در شرکت باید به اداره ثبت شرکت ها مراجعه شود و تغییرات مورد نظر را ثبت کرد.یکی از خدماتی که موسسه مهرآوید ارائه می دهد, ثبت تغییرات شرکت در کرج می باشد. صاحبان سرمایه و اشخاص حقیقی و حقوقی برای ثبت تغییرات شرکت خود می توانند مشاوره و پیگیری های لازم را در زمینه ثبت تغییرات به موسسه مهرآوید بسپارند. برای ثبت تغییرات شرکت در کرج و اجرای تصمیمات در شرکت ها ,قوانین ویژه ای وجود دارد که به صورت رسمی و بر طبق این قوانین بایستی تغییرات ثبت شود. برای ثبت تغییرات شرکت در کرج در اداره ثبت شرکتها بایستی صورتجلسه ای تنظیم شود.

 

موارد تغییرات در شرکت ها

در اکثر شرکت ها مواردی وجود دارد که لازم می باشد گاها تغییراتی بر روی آن ها انجام شود. در هر صورت طبق قانون این ثبت تغییرات شرکت در کرج بایستی ثبت شود. در زیر به این ثبت تغییرات شرکت در کرج به صورت مختصر اشاره شده است. توجه داشته باشید بعضی تغییرات در صلاحیت مجمع عمومی به طور فوق العاده می باشد. این موارد شامل: انحلال شرکت ، افزایش سرمایه شرکت ، کاهش سرمایه شرکت ، ورود و خروج شریک یا شرکاء به شرکت ، تغییر موضوع شرکت ، تغییر دارندگان حق امضاء ، نقل و انتقال سهام شرکت که البته این مورد در شرکت های سهامی خاص انجام می شود و مواردی دیگر که تمامی این موارد بایستی در اساس نامه شرکت ذکر شود.

 

بیشترین ثبت تغییرات در شرکت در کرج

در تمامی شرکت ها برخی تغییرات بیشتر انجام می شود. به طور کلی می توان گفت تغییراتی وجود دارد که اکثر شرکت ها قطعا انجام می دهند.این تغییرات شامل موارد زیر می باشد:

 

1-تغییر نام شرکت

 

2-تغییرات آدرس شرکت

 

3-تغییر حق امضاکنندگان شرکت

 

4-افزایش و کاهش سرمایه شرکت

 

5-نقل و انتقال سهام شرکت

 

گاها برای ثبت تغییرات شرکت در کرج نیاز به تایید نهاد ها و ارگان های ذیصلاح می باشد. برای ثبت تغییرات شرکت بایستی  مجوزی از نهادهای مختلف اخذ شود و صورتجلسات مهمور که نشانه تایید مجوز است به همراه اصل مجوز به اداره ثبت شرکتها ارائه شود. البته گاهی موارد صورتجلسه نیز بایستی ممهور به مهر اداره و تایید ایشان باشد. جهت مشاوره و انجام ثبت تغییرات شرکت در کرج یا ثبت شرکت با مجموعه مهر تماس بگیرید.


 09129401482

امتیاز: 5 از 5. مجموع 188 رای
در حال پاسخ به: [انصراف]
تعداد حروف باقی مانده: 500
Captcha  
۱۴۰۲/۱۰/۰۲ | مقالات | مدیر سایت | بازدید: 331 | 1703280333