تاسیس شرکت در کرج

تاسیس شرکت در کرج

در دنیای امروزی و با پیشرفت روز افزون فعالیت های تجاری ,اکثر اشخاص حقیقی و حقوقی برای انجام فعالیت های قانونی اقدام به تاسیس شرکت در کرج می کنند. برای تاسیس شرکت بایستی به اداره ثبت شرکتها مراجعه شود. قبل از شروع فعالیت بایستی شرکت مورد نظر و برحسب فعالیتی که دارد تاسیس شود. موسسه مهرآوید یک موسسه معتبر و تخصصی در زمینه ثبت شرکتها می باشد.  فعالیت های قانونی مانند: ثبت برند,اخذ گرید,اخذ کارت بازرگانی,اخذ کد اقتصادی و سایر امور مرتبط می باشد.

 

برای تاسیس شرکت در کرج اگر تولیدی باشد در ابتدا بایستی جواز تاسیس را اخذ نمایید. جواز تاسیس شرکت ها توسط سازمان صنعت,معدن و تجارت صادر می شود. شرکتی که مجوز تاسیس شرکت را اخذ نمایید بایستی برای انجام کارهای مربوط به ثبت شرکت به اداره ثبت شرکتها مراجعه نماید. به عبارت دیگر جواز تاسیس مجوزی می باشد که براساس دستورالعمل ها و شرایط قانونی به متقاضیان تاسیس شرکت ارائه می شود.

 

قبل از اقدام به تاسیس شرکت در کرج بایستی برخی مراحل را طی نمایید. به طوری که در مرحله اول بایستی نوع شرکت مشخص شود به عبارت دیگر شرکتها براساس انواعی که دارند به ثبت می رسند. مراحل ثبت و میزان سرمایه اولیه هر یک از شرکتها با توجه به نوع آنها متفاوت است. انتخاب نام شرکتها نیز حائز اهمیت می باشد. برای شرکتها بایستی نام مناسب انتخاب نمود به طوری که نامی که بر طبق موازین قانونی باشد و از نظر قانونی و اداره ثبت شرکت ها مشکلی نداشته باشد, مناسب است. نام انتخابی بایستی بر طبق استاندارد باشد و کپی یا شبیه نام شرکت دیگری نباشد و بر طبق نوع شرکت,نام شرکت مناسب باشد. تعداد شرکاء و انتخاب شریک مناسب نیز یکی دیگر از موارد مهمی می باشد که قبل از تاسیس شرکت در کرج بایستی انجام شود. برای مشاوره و راهنمایی درباره مواردی که قبل از تاسیس شرکت باید انجام شود می توانید به موسسه مهرآوید مراجعه نمایید. زیرا این موسسه در زمینه تاسیس شرکت تخصص دارد و کادر حقوقی و متخصص این شرکت می تواند خدمات ویژه ای به متقاضیان تاسیس شرکت ارائه دهد.

 

09129401482

امتیاز: 5 از 5. مجموع 53 رای
در حال پاسخ به: [انصراف]
تعداد حروف باقی مانده: 500
Captcha  
۱۴۰۲/۱۰/۱۷ | مقالات | مدیر سایت | بازدید: 159 | 1704605691