اخذ گرید در کرج

اخذ گرید در کرج

شرکت هایی که در حوزه های مختلف فنی و اجرایی فعالیت دارند می بایستی صلاحیت آنها رتبه بندی شود. رتبه بندی شرکت ها معیار و اساسی برای تشخیص صلاحیت شرکت ها در حوزه های فعالیت آن هاست. اخذ گرید در کرج و رتبه بندی شرکت ها توسط سازمان مدیریت وبرنامه ریزی انجام می شود. شرکت ها براساس نوع خدماتی که ارائه می دهند(مشاوره ,پیمانکاری) و در واقع براساس توان و ظرفیتی که   با رقبای خود در ارائه خدمات دارند طبقه بندی می شوند. شرکت های ثبت شده بایستی برای اخذ گرید در کرج و یا ارتقاء گرید اقداماتی را انجام دهند.

 

برای اخذ گرید در کرج می توان با مراجعه به موسسات حقوقی  که دراین زمینه فعالیت دارند اقدام نمود. موسسه حقوقی مهر در زمینه ثبت شرکت , ثبت برند , اخذ کد اقتصادی ,اخذ کارت بازرگانی و اخذ گرید در کرج فعالیت دارد. برای اخذ گرید در کرج می توانید به این موسسه مراجعه نمایید و ازمشاوره های تخصصی و رایگان موسسه بهره مند شوید. شرکت ها براساس توان و ظرفیت رتبه بندی می شوند, به طور مثال: امتیازات براساس امتیاز کارکنان ,توان مالی, کارهای انجام شده در رشته مربوطه می باشد. اما به طورکلی شرکت ها برحسب موضوع فعالیتی که دارند رتبه بندی می شوند. شرکتهای مشاور در 3 پایه رتبه بندی که بالاترین رتبه از نظر توان و ظرفیت رتبه 1 و پایینترین رتبه 3 می باشد. شرکت های پیمانکاری در 11 رشته مختلف می توانند تقاضای صلاحیت نمایند,گرید در این شرکت ها از پایه  1 تا 5 می باشد که بالاترین پایه از نظر توان وظرفیت پایه 1 و پایینترین 5 می باشد.

 

شرایط اخذ گرید

قبل از اخذ گرید در کرج می بایستی به تاسیس شرکت با موضوع مربوطه در اداره ثبت شرکتها اقدام نمود. شخص حقوقی که خواستار اخذ گرید می باشد بایستی شرایط و امتیازاتی را دارا باشد تا بر طبق قوانین در یکی از رتبه های موردنظر قرار بگیرد. یکی دیگر از شرایط اخذ گرید ,گواهی عدم سوءپیشینه مدیر شرکت می باشد. مدیران شرکت نبایستی از کارمندان دولت باشند. در برخی از شرکت ها مانند شرکت های پیمانکاری,مدارک تحصیلی اعضای شرکت و هیئت مدیره در اخذ گرید تاثیر بسزایی دارد.

 

فواید اخذ گرید

اخذ گرید در کرج برای شرکت ها بسیار مهم می باشد. زیرا شرکتی که دارای گرید و رتبه نباشد در بازار کسب و کار و تجارت اعتباری ندارد و شرکت ها با کسب گرید دارای اعتبار می شوند. علاوه بر این گرید در شرکت ها فواید دیگری نیز دارد که در زیر به صورت خلاصه بیان می شود:

 

1-شرکت ها برای عقد قرارداد با سازمان های دولتی بایستی دارای گرید باشند در غیر اینصورت سازمان ها و مراکز دولتی نمی توانند با آن ها قرارداد ببندند.

 

2-سرمایه گذاران برای سپردن پروژه های خود براساس رتبه شرکت مورد نظر تصمیم می گیرند.

 

3- رتبه بندی شرکت ها در حوزه های مختلف صنایع و تجارت باعث می شود شرکت ها برای ارتقا رتبه خود نسبت به رقبا,نقاط ضعف خود را بر طرف کنند.

 

جهت مشاوره و بررسی مدارک جهت اخذ گرید و رتبه بندی با ما تماس بگیرید.

 

09129401482

امتیاز: 5 از 5. مجموع 59 رای
در حال پاسخ به: [انصراف]
تعداد حروف باقی مانده: 500
Captcha  
۱۴۰۲/۱۰/۰۲ | مقالات | مدیر سایت | بازدید: 380 | 1703308382