وکیل کیفری

وکیل کیفری

وکیل کیفری  

در پرونده های کیفری چه شاکی و چه متهم نیاز دارند که یک وکیل کیفری هماهشان باشد. این شخص وکیل پایه یک دادگستری باید به قوانین موجود آشنا و مجرب و کارآزموده باشد. حضوری وی در هر مرحله از محاکم قضایی می تواند از حقوق موکل دفاع کنند. امکان رفع اتهام در پرونده کیفری به سادگی که شاید خیلی ها فکر کنند نیست. چرا که داشتن وکیل پایه یک که تخصص اش کیفری باشد در دفاع موکل ضروریست.  وکیل با تجربه و متخصص شناخت کاملی که از جرم دارد اکثرا می تواند وقوع و یا عدم وقوع را تشخیص دهند.

وکیل کلاهبرداری

عبارت یا کلمه کلاهبرداری ، کلاه برداری می تواند تفاسیر زیادی داشته باشد. اگر توضیحی کوتاه درباره کلاهبرداری وجود داشته باشد می توان به دین صورت عنوان نمود. از راه فریب و حیله، افراد را با وجود عناوین غیر واقع و دروغین فریب دادن جهت کسب اموال ایشان است. در چند سال اخیر نوع الکترونیکی ، سایبری و یا اینترنتی هم شکل جدید آن است. قانونگذار احکام متعددی برای کلاهبرداران در نظر گرفته است که برای رسیدن به حق بایستی داشتن وکیل کیفری لازم است. مجرمین از طرق مختلفی برای فریب دادن اشخاص استفاده می کنند که راه جلوگیری از آن ساده و مشخص نیست. چنانچه شما در معاملات خویش با وکیل پایه یک دادگستری مشاوره حقوقی داشته باشید از گزند آنها بدور خواهید بود. از مشاوره حقوقی تلفنی و یا حضوری با وکیل کیفری دادگستری مجرب خانم یا آقا بهره مند شوید.  

وکیل جرایم رایانه ای      

خدمات دنیای مجازی و اینترنت گسترده شده و راهی جدید برای کلاهبرداران ایجاد شده است. به همین دلیل یکی از پرونده های رایج در دادگاه ها و دادسرا ها جرایم اینترنتی یا رایانه ای می باشد. پیچیدگی قوانین مربوطه و مسائل مربوط به آن نیاز به داشتن وکیل جرایم رایانه ای یا وکیل کیفری دارد. چنانچه جز افرادی هستید که از این طریق از شما کلاهبرداری شده است زودتر اقدام کنید. توصیه ما برای اولین اقدام مشاوره حقوقی تلفنی یا حضوری در دفتر وکالت با وکیل کیفری متخصص این موارد حقوقی می باشد.

امتیاز: 5 از 5. مجموع 1 رای
در حال پاسخ به: [انصراف]
تعداد حروف باقی مانده: 500
Captcha  
۱۴۰۲/۰۲/۱۲ | وکیل پایه یک | مدیر سایت | بازدید: 1694 | 1683012154