وکیل دیه تصادف

وکیل دیه تصادف

اتفاقاتی ناگواری ممکن است برای هر شخصی در اقشار مختلفی از جامعه در زمانهای متفاوت پیش آید. در مواردی برای یکی از طرفین ، یا هردوی آنها دیه ای مشخص می گردد. اگر ضرب و چرح یا ضرب و شتم عمدی باشد که جزایی هم برایش در نظر گرفته می شود. جنبه عمومی جرم هم به آن اضافه می گردد. توصیه می شود در این موارد با وکیل دیه مشورت نمایید تا از حق و حقوق شما دفاع کند. البته بعد از صدور رای می توانید به آن اعتراض نمایید. اما توصیه می گردد پس از وقوع اتفاق و حتی قبل از هر اقدام قانونی برای شکایت از طرف با وکیل دیه یا کیفری مشورت نمایید.

هر شخصی چنانچه به شخص دیگر خسارت جانی وارد کند طبق نظر کارشناسان و قانونگذار باید مبلغی را مشخص شده بپردازد. گاهی طرفین به این مقدار از دیه اعتراضاتی دارند که می توانند آنرا عنوان نموده. دفاع از حق خویش را می توان جز اختیارات فرد دانست و برایش تلاش نمود. البته دیه یکی از حقوقی است که شخص آسیب دیه می تواند دریافت نماید. دریافت یا پرداخت دیه اگر با مشاوره حقوقی کارشناسان خبره انجام شود قطعا بهتر خواهد بود. برای مشاوره با وکیل دیه می توانید با شماره های دفتر وکالت تماس بگیرید.

یکی دیگر از عواملی که باعث به وجود آمدن پرداخت دیه میشود تصادفات است. برای اینکه بدانید پس از وقوع یک تصادف که چقدرخسارت جانی به شما وارد کرده دیه آن باید محاسبه گردد. هر چه قدر دیه تصادفات به شما تعلق بگیرد می توانید با مشاوره حقوقی با وکیل دیه به آن اعتراض نمایید. یا اینکه با کمک وکیل دیه تصادفات بتوانید بهتر پیگیری نمایید. البته با توجه به افزایش ارقام دیه تصادفات پیگیری آن توسط وکیل دادگستری می تواند در تسریع کار موثر باشد. برای مشاوره حقوقی به صورت تلفنی و حضوری با شماره های دفتر تهران و یا کرج یا شماره موبایل تماس بگیرید.


09129401482

09129401481

امتیاز: 5 از 5. مجموع 1 رای
در حال پاسخ به: [انصراف]
تعداد حروف باقی مانده: 500
Captcha  
۱۴۰۲/۰۲/۱۲ | وکیل پایه یک | مدیر سایت | بازدید: 862 | 1683011924