وکیل خانواده

وکیل خانواده

اینکه بدانید نقش وکیل خانواده در زندگی افراد چیست بستگی به مشکل پیش آمده دارد. در جلسه مشاوره حقوقی با وکیل خانواده ، فرقی ندارد زن باشید یا مرد، به روشنی با حقوق خویش آگاه می شوید. آگاهی از حق و همچنین مسئولیت ها و وظایف قانونی در قبال زوج یا زوجه در تصمیمات و انتخابات تاثیر بسزایی دارد. اخیرا حتی قبل از ازدواج افراد برای دانستن مسائل حقوقی مربوط به ازدواج مشاور حقوقی دریافت می کنند.

این جمله را که "کی مهریه داده ، کی گرفته " را از یاد ببرید. اتفاقا هم مهریه را میگیرند و هم باید داد. بسته به نوع مهریه که عندالمطالبه و عندالاستطاعه هستند زوج موظف و مکلف به پرداخت مهریه است. برای اینکه بدانید چگونه این حق را دریافت نمود حتما مشاوره حقوقی مهریه با وکیل خانواده را از یاد نبرید. خلاصه کلام در خصوص مهریه سهل انگاری نکنید.چرا که این حق را هنگام عقد زوج به زوجه می دهد.

در برخی از زندگی های مشترک امروزی اختلافات به جایی کشیده می شود که زوجین بایستی تصمیم جدی بگیرند. این تصمیمی است که اگر یکی از طرفین بر آن مصر باشد به این شکل می شود. طلاق از طرف زوج یا طلاق از طرف زوجه. در هردو صورت از موارد فوق الذکر دادگاه و قاضی ممکن است آرایی را صادر کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص قوانین و مفاد قانونی مربوط به طلاق و انواع آن با دفتر وکیل خانواده تماس بگیرید.  

یکی از انواع طلاق که بر اساس توافقات طرفین شکل میگیرد طلاق توافقی گفته می شود. از این نظر به آن توافقی گویند که زوج و زوجه توافقاتی را قبول کرده اند. توافقی بر سر تمامی حق و حقوق طرفین و مسئولیت ها ، تعهدات و تبعات مابعد و ماقبل از طلاق می باشد. در این میان امکان دارد بعد از توافقی که شکل گرفته است مرد به زن وکالتنامه ای با عنوان وکالت طلاق می دهد. زن با این وکالت می تواند با استفاده از وکیل دادگستری در دادگاه حاضر شود و بدون نیاز به حضور مرد طلاق بگیرد.  

مباحث مربوط به حضانت و سرپرستی می تواند خیلی طولانی باشد. توضیح و تفسیر مفاد  قانونی می تواند پیچیده باشد. این مواد قانونی را نمی توان در چند جمله و حتی پارگراف برای شما عزیزان بگوییم. توصیه می گردد برای دریافت مشاوره حقوقی وکیل خانواده و به صورت خاص حضانت با وکیل دادگستری خانواده در مجموعه حقوقی ما تماس بگیرید.


09129401481

09129401482

برچسب ها:

امتیاز: 5 از 5. مجموع 4 رای
در حال پاسخ به: [انصراف]
تعداد حروف باقی مانده: 500
Captcha  
۱۴۰۲/۰۲/۱۲ | وکیل پایه یک | مدیر سایت | بازدید: 1567 | 1683012264