وکیل ارث

وکیل ارث

پس از فوت هر شخص اقدامات قانونی و حقوقی را می باید وراث وی انجام دهند. این اقدامت را می توان به چند دسته تقسیم نمود. بطور مثال یک سری موارد نظیر دریافت گواهی فوت و ابطال شناسنامه و مواردی از این دست که بایستی در اسرع وقت انجام گیرد. مواردی دیگر که به ماترک متوفی ربط دارد نیز باید به صورت قانونی و حقوقی توسط وکیل ارث صورت گیرد. اینکه عبارت وکیل ارث و ارثیه استفاده می گردد اجباری نیست. اما انجام هر کدام از مواردی که قید شد و یا در این متن باشد توسط وی بهتر است.

عبارات حصر وراثت یا انحصار ورثه همانطور که از اسمشان پیداست مشخص نمودن وراث است. به هر شخصی اعم از درجه یک یا دو که نسبتی سببی و نسبی به متوفی دارد وراث نامیده می شود. طی درخواستی از طرف وراث می توانید نسبت به انحصار وراثت اقدام کنید. البته همه موارد فوق الذکر توسط وکیل ارث انجام پذیر می باشد. برای انجام کار به درستی تنها کافیست با شماره وکیل تماس بگیرید و امور را به وی بسپارید.  

پس از فوت هر شخصی به هردلیلی، اموالی از وی برای وراث باقی خواهد ماند. به این اموال که منقول و غیر منقول می باشد و ارثیه هم گفته می شود، ماترک گفته می شود. تقسیم ترکه یا ماترک نیز یکی از مواردی است که انجام آن نیاز به سواد حقوقی دارد. یعنی در یک خانواده که احتمال دارد وراث باشند نمی توانند برای خودشان تصمیم بگیرند و خودشان تقسیم ترکه را انجام دهند. اینکار برای خودش قوانین و مقرراتی دارد که طبق آن باید پیش رفت. سعی کنید از وکیل ارث مشاوره حقوقی دریافت نمایید.  

البته خدمات حقوقی دفتر وکالت وکیل ارثیه تنها خدمات فوق را ارائه نمی دهد. امور حقوقی و مشاوره با وکیل پایه یک خانم و آقا به صورت تلفنی حضوری و آنلاین از خدمات ماست.

امتیاز: 5 از 5. مجموع 2 رای
در حال پاسخ به: [انصراف]
تعداد حروف باقی مانده: 500
Captcha  
۱۴۰۲/۰۲/۱۲ | وکیل پایه یک | مدیر سایت | بازدید: 1053 | 1683011828