وکیل ملکی منطقه 2 تهران

وکیل ملکی منطقه 2 تهران

مشکلات حقوقی در بخش ملک و املاک و مباحث ثبت اسناد و املاک می تواند گاهی به دادگاه ، دادسرا ، شورای حل اختلاف یا هر محکمه قضائی منجر شود. اگر این مسئله در منطقه دو تهران رخ دهد و اشخاص و افراد حقیقی و حقوقی نیاز به وکیل ملکی در منطقه 2 تهران داشته باشند. شما به عنوان موکل می توانید از راههای مختلف به این هدف دست یابید. مشاوره حقوقی با وکیل متخصص ملک و املاک در تهران گاهی حتی اگر کوتاه و تلفنی هم باشد از مشکلات بیشتر جلوگیری خواهد کرد. شخصی که وکیل ملکی منطقه 2 تهران است تقریبا به همه امور مربوط به ملک و املاک واقف است.

09129401482

شاید این سوال پیش آید که وکیل ملکی منطقه 2 تهران کیست و چه کارهای حقوقی می تواند انجام دهد. وکیل ملکی یک وکیل پایه یک دادگستری مجرب و کارآزموده است که مواردی نظیر اثبات مالکیت ,  تنظیم قرارداد خرید , قرارداد فروش , ابطال سند مالکیت , حریم ملک را انجام دهد. ویا مواردی مثل مطالبه اجرت المثل ملک , اخذ صورتجلسه تفکیکی, الزام به تنظیم سند رسمی , الزام به پرداخت ثمن معامله, الزام به انجام تعهد را پیگیری کند. وکیل ملکی منطقه 2 تهران امور مربوط به ملک نظیر صلح نامه , تخلیه ملک اخذ پایان کارتحویل ملک ,  دعاوی مربوط به تصرف عدوانی مدنی ,  رفع مزاحمت و ممانعت ازحق مدنی , خلع ید , اثبات ید , تخلیه عادی و فوری ملک و املاک مسکونی ، اداری ، تجاری و صنعتی را انجام دهد.

خدمات حقوقی که یک وکیل ملکی منطقه 2 تهران و هر کدام از دیگر مناطق تهران می تواند انجام دهد زیاد است. اما در اینجا کوتاه و مفید سعی در معرفی وی داشتیم. برای مشاوره حقوقی با وکلای دادگستری متخصص ملک و املاک با شماره های دفتروکالت ما تماس بگیرید. یا اینکه کافیست برای ارتباط با وکیل ملکی منطقه 2 تهران تماس بگیرید یا پیامک بفرستید.

09129401482

امتیاز: 5 از 5. مجموع 73 رای
در حال پاسخ به: [انصراف]
تعداد حروف باقی مانده: 500
Captcha  
۱۴۰۳/۰۲/۰۴ | مقالات | مدیر سایت | بازدید: 61 | 1713849097