وکیل غرب تهران

وکیل غرب تهران

برای درک مطلب وکیل غرب تهران ، مشاوره حقوقی ، وکالت و هرگونه خدماتی حقوقی خوب دقت کنید. هر خدمت که در دفتر وکیل و دفتر وکالت ارائه می گردد توصیه می شود این مطلب را تا آخر کامل و جامع بخوانید. ابتدا توضیحی مختصر درباره وکیل بیان می شود که به شما موکل و مراجعه کننده گرامی این امکان را می دهد که وکیل را بشناسید. و درباره اینکه با کدام وکیل مشورت کنید و وکالت پرونده خویش را به وی بسپارید نتیجه گیری کنید.

 

وکیل کیست؟

وکیل به شخصی گفته می شود که شما به وی وکالت می دهید تا کاری را به جای شما انجام دهد. البته دو نوع وکیل داریم: یکی وکیل کاری که هیگونه مدرک و مجوزی بابت کار وکالت ندارد. شما در دفترخانه اسناد رسمی طبق توافقی به  وی وکالت مدت دار یا بلاعزل می دهید تا کاری را به جای شما یا برایتان انجام دهد. در این حالت امکان دارد که حق الوکاله ای در میان نباشد یا ذینفع قضیه خود وکیل باشد (مثل وکالت فروش ملک یا ماشین). در حالت دوم وکیل غرب تهران به شخصی گفته می شود که تحصیلات دانشگاهی رشته حقوق را دارد و توسط کانون وکلا و یا مرکز مشاوران قوه قضائیه به وی اجازه انجام امور وکالت و مشاوره حقوقی داده شده است.

 

مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری

اولین قدم در خصوص انجام امور حقوقی و وکالت همین مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری است. در دفتر وکالت گروه وکلای ما به چند شکل می توانید این خدمت را دریافت کنید. پس از تماس با یکی از شماره های دفتر ابتدا مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل را دریافت می کنید. سپس اگر لازم باشد وقت مشاوره حقوقی به صورت حضوری تنظیم می گردد. اگر برای موکل مقدور نباشد که به دو صورت فوق الذکر مشاوره بگیرد، به صورت آنلاین و برخط بر اساس پیام رسان های موجود و فعال در کشور مشاوره ارائه می شود.

 

وکیل خانم یا وکیل آقا

یکی از سوالاتی که موکلین امکان دارد از خود و یا دیگران بپرسند این است که وکیل خانم بهتر است یا وکیل آقا؟ این سوال شاید در ابتدای کار مهم نباشد. اما برای برخی موکلین که البته دلایلی هم بابت این سوال و یا تصمیم برای انتخاب یک وکیل دارند ، مهم است که وکیل غرب تهران زن باشد یا مرد. شاید گاهی اوقات این انتخاب هایی که وجود دارد برای موکل سلیقه ای باشد اما در خیلی موارد هم پیش آمده است که باید به همین شکل عمل نمود.

 

حق الوکاله وکیل دادگستری

برای انجام امور حقوقی از مشاوره حقوقی تا دیگر خدمات مثل قبول وکالت توسط وکیل معمولا حق الزحمه ای را ااز موکل دریافت می کند. که به عنوان حق الوکاله وکیل دادگستری از آن یاد می شود. حق الوکاله بر اساس عرف و در مواردی که کانون وکلا و یا خود قوه قضائیه تعیین کرده است توسط وکیل و موکل توافق گردیده و دریافت می شود.

 

قبول وکالت توسط وکیل پایه یک

یک وکیل پایه یک دادگستری در قبول وکالت در دعاوی مختلف بایستی چند جنبه را در نظر بگیرد. یکی اینکه در موضوع پرونده ای که مایل است قبول کند تجربه کافی را داشته باشد. مورد بعدی اینکه اطلاعات و دانش حقوقی کافی در موضوع داشته باشد. چراکه خیلی موارد تخصصی بوده و نباید به هر شخص وکیل غرب تهران سپرد. گاهی اوقات جنسیت وکیل یعنی خانم یا آقا بودن وکیل هم مهم است. باید سعی کنید به درستی وکیل خویش را انتخاب کنید.

 

سوالات حقوقی شما چیست؟ موضوع پرونده چیست؟

شاید اولین سوالی که مسئول دفتر وکالت و یا وکیل از شما می پرسند این است که مشکل حقوقی شما چیست و موضوع سوالتان چیست؟ موضوعات مختلف و پر تکراری که معمولا برای موکلین پیش می آید موضوعاتی این چنینی دارند: امور خانواده ، کیفری ، متخصص ملک و املاک ، وصول مطالبات چک و سفته ، اداره کار و تامین اجتماعی می باشد. و همچنین ارث و انحصار وراثت ،  امور حقوقی شرکت ها و موسسات غیر تجاری ، تهیه و تنظیم اوراق قضائی و حقوقی توسط وکیل غرب تهران پایه یک دادگستری است.

 

ارائه خدمات حقوقی در یک دفتر وکالت چگونه است؟

روال کار معمولا در هر دفتر وکالت با دیگری تفاوت هایی دارند که در ادامه برایتان توضیحات بیشتری خواهیم داد. اولین قدم برای حل مشکل حقوقی ، طرح سوال و پرسش آن از یک شخص کارآزموده وبا تجربه مثل وکیل پایه یک مجرب خانم و یا آقا است. بعد از آن یافتن شخص وکیل است که امروزه جستجو در اینترنت ساده ترین ، مقرون به صرفه ترین و سریع ترین روش برای پیدا کردن هر موضوع و مبحثی حتی وکیل و دفتر وکالت است.

 

گروه وکلای هما

روال کار در دفتر وکالت گروه وکلای هما به این شکل است که ابتدا بایستی با مجموعه تماس تلفنی داشته باشید. و یا به شماره های موبایل پیامک بزنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. پس از ارتباط با دفتر مستقیما با وکیل مشاوره حقوقی تلفنی خواهید داشت. اگر نیاز به جلسه حضوری باشد برایتان وقت تنظیم می شود. پس از حضور در دفتر وکیل غرب تهران مشاوره حقوقی کامل و جامع ارائه می گردد. اگر وکیل و موکل به توافق برسند قرارداد وکالت منعقد گردیده و وکیل پیگیر پرونده شما خواهد بود.

 

برای شروع باید چکارکنیم؟

تنها کافیست با شماره های ذیل تماس بگیرید یا به موبایل پیامک بزنید.

 

09129401482

امتیاز: 5 از 5. مجموع 173 رای
در حال پاسخ به: [انصراف]
تعداد حروف باقی مانده: 500
Captcha  
۱۴۰۲/۱۱/۰۷ | مقالات | مدیر سایت | بازدید: 311 | 1706332861