وکیل شرکت موسسه

وکیل شرکت موسسه

وکیل شرکت و موسسه

هر بنگاه اقتصادی اعم از حقیقی یا حقوقی معمولا با مشکلات و موانعی در کارشان مواجه می شوند. شرکت ها و موسسات هم دارای مشکلات حقوقی هستند و نیازمند به داشتن وکیل شرکت و موسسه هستند. مشکلات حقوقی در شرکت ها و موسسات داخلی و خارجی هستند. دسته اول مواردیست که احتمال دارد بین مدیران یا شرکای شرکت اتفاق می افتد. مسائل مالی باعث بیشترین تاثیر را در اختلافات خواهد شد. تغییرات و یا تصمیمات مهم در اینها باید قانونی باشد و می تواند توسط وکیل شرکت و موسسه انجام شود. یکی دیگر از مسائل مربوط به کارگران ، کارمندان میباشد که به کارگر کارفرمایی معرف است.

سری دوم مشکلات شرکت یا مسئولین آن با متعاملین ایشان می باشد. افرادی که از خدمات یا کالای تولیدی شرکت خرید یا استفاده می کنند. در هر صورت وکالت امری تخصصی است و مشاوره حقوقی باید به وکیل پایه یک دادگستری بسپاریم.

 

وکیل امور تجاری و قراردادها 

اگر صاحب شرکت موسسه و یا نهادی هستید که به معاملات تجاری و روابط تجاری اش اهمیت می دهد وکیل شرکت و موسسه لازم دارید. یا شخص حقیقی صاحب کارخانه یا بنگاه اقتصادی دفتر و فروشگاه می تواند از خدمات حقوقی که یک وکیل امور قراردادها و امور تجاری استفاده کند. یک وکیل امور تجاری و قراردادها شرکت یا موسسه می تواند با تنظیم یک قرارداد صحیح از ضرر و زیان شما جلوگیری میکند. خدمات یک وکیل شرکت و موسسه می تواند مواردی ذیل را تنظیم نماید.

 

قرارداد مشارکت مدنی

قرارداد وام

قرارداد عدم افشا اطلاعات

قرارداد واگذاری سهام به کارکنان

قرارداد خرید و فروش نرم افزار

انواع تفاهم نامه ها

قرارداد پیمانکاری

قرارداد کارگری و کارمندی

قرارداد مشاوره

قرارداد خرید ، فروش ، رهن و یا اجاره واحد

قرارداد واگذاری حق اختراع

قرارداد بازاریابی

قرارداد خرید و یا فروش سهام

برای تنظیم وقت با وکیل پایه یک دادگستری و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ذیل تماس بگیرید.

 

09129401482

09129401481

امتیاز: 5 از 5. مجموع 9 رای
در حال پاسخ به: [انصراف]
تعداد حروف باقی مانده: 500
Captcha  
۱۴۰۲/۰۷/۰۶ | مقالات | مدیر سایت | بازدید: 270 | 1695873412