وکیل خانواده غرب تهران

وکیل خانواده غرب تهران 

همانطور که در مطالب قبلی عنوان کردیم یکی از پر تکرار ترین مشکلات حقوقی در دادگاه ها ، دادسراها و شورای حل اختلاف در شهر تهران و حتی کشور امور حقوقی خانواده می باشد. اختلاف نظر و سلیقه معمولا بین اعضای خانواده باعث اختلافات شدید خواهد شد. وکیل خانواده غرب تهران می تواند به عنوان کلیدی ترین مهره های موجود در حل و فصل اینگونه مشکلات حقوقی حضور داشته باشد. مباحث و موضوعاتی که وکلای خانواده تهران پیگیری خواهند کرد می تواند شامل مواردی همچون اینها باشد.

مهریه ، نفقه ، اجرت المثل ، طلاق ، طلاق توافقی ، ولایت ، اذن  ازدواج ، حکم رشد از این دسته اند. همچنین پرونده هایی نظیر، سرپرستی و حضانت ، سازش و یا عدم سازش ، اثبات یا انکار زوجیت ، ازدواج مجدد ، نشوز ، تمکین یا عدم تمکین می باشد. در اینجا سعی میکنیم سوالات حقوقی پر تکراری را توسط وکیل خانواده غرب تهران پاسخی داده باشیم و بتوانیم به موکل گرامی کمکی کرده باشیم.

طلاق از طرف زوج یا زوجه

اگر اختلاف بین زوج و زوجه یعنی زن و شوهر به جایی برسد که قابل حل و فصل نباشد یک مسئله ای اتفاق می افتد. ساده ترین راهکاری که به فکر هر کدام شاید خطور کند همین طلاق و جدایی است. آیا طلاق بهترین راهکار برای پایان دادن به اینگونه مشکلات خانوادگی و زناشویی است؟ پاسخ سوال را بایستی از یک وکیل خانواده غرب تهران خواست. کسی که توانایی تحلیل مسائل و مباحث موجود در این زمینه را داشته باشد. یکی از خدمات حقوقی وکیل خانواده غرب تهران سعی بر حل مشکلات پیش آمده برای زوج یا زوجه است که گاهی با یک مشاوره حقوقی ساده قابل حل است.

حقوق زن ، مهریه ، نفقه

همانطور که تقریبا همه می دانیم پس از جاری شدن صیغه عقد به زوجه یا زن یک سری حق و حقوقی داده می شود. مرد باید حقوق را رعایت کند و یا اگر پرداختنی است آنرا انجام دهد. مهریه و نفقه مهم ترین حقوق زن می باشد که باید به وی بپردازد. دقت کنید اگر مهریه عندالمطالبه قرار داده شود باید هر زمان زوجه یا زن آنرا مطالبه کند، مرد آنرا بپردازد. حال این سوال پیش می آید که چرا افراد برای حل مشکلات و پیگیری های حقوقی خویش با وکیل خانواده غرب تهران مشورت می کنند. نکته خیلی مهم این است که مطالبه و دریافت مهریه و نفقه رابطه مستقیم با طلاق ندارد. مهریه و نفقه جزء حقوق زن یا زوجه است.

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید یا پیامک بفرستید.

09129401482

امتیاز: 5 از 5. مجموع 76 رای
در حال پاسخ به: [انصراف]
تعداد حروف باقی مانده: 500
Captcha  
۱۴۰۲/۱۱/۰۳ | مقالات | مدیر سایت | بازدید: 298 | 1705991377