وکیل جرایم پزشکی

وکیل جرایم پزشکی

وکیل جرایم پزشکی

 

گاهی اوقات پیش آمده که اختلافاتی میان فرد بیمار و پزشک معالج اش وی رخ می دهد. پزشک بسته به نوع فعالیتش مسئولیت هایی در قبال بیماران خود دارد. هر بیماری به وی مراجعه کرد باید با اطمینان مورد معالجه قرار گرفته دارند. در هر صورت وکیل جرایم پزشکی می تواند در کنار بیمارانی باشد که متضرر شده اند.

 

آنچه که در ذهن افراد در مورد قصور پزشکی و جرایم پزشکی وجود دارد با تشریح گردد. روال قضائی  و اداری آن پیچیدگی خاص خود را دارد. وکیل جرایم پزشکی وظایفی دارد که در اختلاف پیش آمده بین پزشک و بیمار از موکل خویش دفاع کند. وکیل جرایم پزشکی بر اساس دانش خود از قوانین پزشکی و حقوقی ، از حقوق  یکی از این طرفین چه بیمار و چه پزشک دفاع نماید. اینگونه موارد معمولا کمیسیون پزشکی دارد و حتما باید مسئله در دادگاه یا دادسرا رفع و رجوع شود.

 

اینکه میگیوییم وکیل جرایم پزشکی در تهران فقط آن نیست شاید قصور پزشکی باشد. ممکن است طی چند جلسه مشاوره حقوقی در دفتر وکالت وکیل و صحبت با طرفین این مشکلات به شود و نیازی به مراجع قانونی نباشد. در غیر این صورت اگر نشد حقوق ضایع شده از موکل ، بیمار یا پزشک خاطی از راه قانونی وارد کار می شود.

 

خطای پزشکی چگونه شکل می گیرد؟

در هر شغل و حرفه ای ممکن است با اشتباه و یا خطای انسانی وجو داشته باشد. اشتباه یا قصور در شغل خطیر پزشکی هم ممکن است به وجود آید. اما این اشتباه و قصور می تواند برای بیمار سرنوشت ساز است. امکان دارد آینده بیمار را دچار مخاطره کند و یا منجر به نقص عضو یا حتی مرگ بیمار نیز بشود. پس وجود وکیل جرایم پزشکی در کنار شما به عنوان پزشک یا بیمار لازم است.

 

وکیل جرایم پزشکی در ایران به کمک بیماران یا پزشکان می آیند و حقوق ضایع شده آنان را باز پس می گیرند. برای یافتن وکیل جرایم پزشکی در تهران می توانید با شماره دفتر وکالت ما تماس بگیرید. لیستی از بهترین وکلای پایه یک تهران را در اختیارتان قرار می دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های پایین تماس بگیرید.


09129401482

09129401481


امتیاز: 5 از 5. مجموع 8 رای
در حال پاسخ به: [انصراف]
تعداد حروف باقی مانده: 500
Captcha  
۱۴۰۲/۰۷/۲۴ | مقالات | مدیر سایت | بازدید: 306 | 1697434409