وکیل با حق الوکاله اقساطی

وکیل با حق الوکاله اقساطی

وکیل با حق الوکاله اقساطی

طبق قانون حق الوکاله به هزینه ای گفته می شود که در ازای انجام امور حقوقی و وکالتی موکل به وکیل پرداخت می کند. حق الوکاله معمولا به صورت توافقی است. وکیل و موکل با داشتن علم و آگاهی از چگونگی کار و همچنین درصد موفقیت پرونده و همچنین زمان و انرژی که بابت پیگیری پرونده انجام می شود. وکیل با حق الوکاله اقساطی در مجموعه حقوقی هما قابل ارائه است. در اصل وکیل با حق الوکاله اقساطی یعنی اینکه موکل به انجام کار و نحوه آن مطمئن شود. دقت کنید کههمه موارد بصورت شفاف و بدون هیچگونه تبصره و شبهه ای در زمان امضای قرارداد وکالت عنوان می شود و نیازی به تفسیر اش نیست.

 

عنوانی که وکیل با حق الوکاله اقساطی برای این مطلب وجود دارد به این دلیل است که اولا حق الوکاله وکلا به صورت توافقی می باشد. یعنی بایستی هر دو طرف یعنی وکیل و موکل بر سر مبلغ آن به توافق برسند. برای موکلینی که امکان پرداخت حق الوکاله به صورت یکجا را ندارند، وکیل با حق الوکاله اقساط وجود دارد و می توانند به صورت اقساط پرداخت نمایند. این مورد یکی از ویژگی های گروه وکلای هما در جهت کمک به موکلی است که به مشکلات مالی مواجه است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص وکیل با حق الوکاله اقساط با شماره های ذیل تماس بگیرید. با نحوه پرداخت حق الوکاله و چگونگی شرایط بهتر آشنا شوید.

 

حق الوکاله وکیل دادگستری

هر زمان کاری را به شخصی می سپارید برای شما انجام دهد، طبق توافق مبلغی را به عنوان حق الزحمه به او پرداخت می نمایید. حق الوکاله وکیل دادگستری نیز مثل حق الزحمه بر اساس معیارهایی مثل زمان و نحوه انجام کار ، تخصص ، سابقه کاری ، هزینه های جاری و ... مشخص می شود. بدین صورت که موکل حق الوکاله وکیل دادگستری را بابت انجام کار حقوقی طبق توافق مشخص پرداخت می نماید.

یکی از توافقات در خصوص پرداخت وکیل با حق الوکاله اقساطیاست که بین موکل و وکیل است. این توافق به صورت مکتوب و طبق قرارداد الکترونیکی به امضای طرفین خواهد رسید. وکیل باید هزینه های دادرسی ، ابطال تمبرها ، مالیات ، هزینه ایاب و ذهاب ، و هزینه کارشناسی و ... را محاسبه نماید و به اطلاع موکل خود برساند. همه این موارد کاملا قانونی انجام می شود و وکیل و موکل هردو به صورت توافقی به انجام کار رضایت دارد.

حق الوکاله وکیل دادگستری یک حق الزحمه کاملا قانونی می باشد و بر اساس تعرفه ها مشخص می شود. این مبالغ در وکلای مختلف اختلافاتی جزئی دارد اما در بیشتر موارد مشخص است. جهت داشتن مشاوره حقوقی با وکیل با حق الوکاله اقساطی میتوانید با دفتر گروه وکلای هما تماس بگیرید.

 

09129401481

09129401482

امتیاز: 5 از 5. مجموع 14 رای
در حال پاسخ به: [انصراف]
تعداد حروف باقی مانده: 500
Captcha  
۱۴۰۲/۰۷/۱۵ | مقالات | مدیر سایت | بازدید: 334 | 1696658464