وکیل ارث در غرب تهران

وکیل ارث در غرب تهران

خدمات در مجموعه حقوقی توسط وکلای پایه یک دادگستری تهران به موکلین و مراجه کنندگان ارائه می شود. امور ارث و ارثیه نیز به شما عزیزان قابل ارائه می باشد. امور حقوقی مربوط به شخص متوفی قبل از فوت و وراث ، ورثه و ارث وی ارائه می شود می تواند مواردی مثل تنظیم وصیتنامه , وکیل ارثیه , تنفیذ وصیتنامه , اثبات وصیت عهدی وتملیکی باشد. یا پرونده هایی مثل ابطال وصیت نامه , تحویل موصی به , مهر موم و تحریر ترکه , اخذ ثمنیه اعیانی , قبول ورد ترکه , گواهی حصر وراثت , عزل وصی از وصایت باشد. دقت کنید مواردی مانند عدول از وصیت , عدول از ترکه , اخراج ثلث , مطالبه سهم الارث , تقسیم ارث , تقسیم ترکه , وصیتنامه, مالیات بر ارث , تعیین امین اموال ، انحصار وراثت نیز حقوقی می باشد.

خدمات حقوقی مربوط یه ارث و وراث مربوط به وکیل ارث در غرب تهران بیشتر از موارد فوق می باشد. در اینجا تنها موارد پر تکرار را آورده ایم. به شما همشهریان در غرب تهران و سایر مناطق این نوید را میدهیم که می توانند با وکیل ارث در غغرب تهران امور حقوقی خویش را به راحتی انجام دهند. دقت بفرمایید که ابتدا لازم است با شماره های دفتر وکالت تماس بگیرید تا با وکیل پایه یک دادگستری خانم و یا آقا مشاوره حقوقی داشته باشید.

امور فوق الذکر در سراسر تهران و شهرها و شهرستانهای اطراف و تابعه ارائه می گردد در غرب تهران و جنوب تهران و استان البرز و کرج هم دفتر دایر می باشد. البته در هر صورت مشاوره حقوقی و حضوری را به شما موکلین گرامی ارائه خواهیم داد. تمامی مشاوره های حقوقی تلفنی و حضوری و آنلاین همگی توسط وکیل ارث در غرب تهران یا شهر مورد نظر شما انجام خواهد گرفت. تنها کافیست تماس بگیرید یا پیامک بدهید.

09129401482

امتیاز: 5 از 5. مجموع 32 رای
در حال پاسخ به: [انصراف]
تعداد حروف باقی مانده: 500
Captcha  
۱۴۰۳/۰۱/۱۵ | مقالات | مدیر سایت | بازدید: 190 | 1712131035