وکیل آنلاین

وکیل آنلاین

وکیل آنلاین 

همانطور که میدانید و در جامعه قابل مشاهده است استفاده از خدمات برخط یا همان آنلاین در سال های اخیر رو به افزایش بوده است. همچنین به طبع کیفیت اینگونه خدمات هم از قبل بهتر شده است. هر شخصی که خدمات دهنده یا فروشنده است یک شعبه از کارش را آنلاین ادامه داده است. و تقریبا اکثر افراد متخصص در هر حوزه به این نوع از ارائه روی آورده اند. وکیل آنلاین هم یکی از این موارد است. در مورد مشاوره حقوقی و وکالت نیز این تکرار شده است و تقریبا وکیل آنلاین را به وجود آمده است. یعنی دسترسی عموم مردم در هر کجا که باشند به وکیل آنلاین راحت تر شده است.

در حال حاضر قراردادهای وکالت به صورت الکترونیکی می باشد و نیازی به حضور وکیل و موکل در یک جای بخصوص نیست. توضیحات وکیل آنلاین را بایستی به صورت خواند ولی در این بخش آشنایی را برای شما انجام می دهیم. مسئله وکیل آنلاین از زمانی که قرارداد ها ی بین وکیل و موکل الکترونیکی شده قوت بیشتری هم گرفته است. قرارداد الکترونیکی با استفاده از سامانه ابلاغ الکرونیکی عدل ایران انجام می گردد و موکل باید ثبت نام ثنا را داده باشد. امضای الکترونیکی قرارداد به صورت برخط یا آن لاین انجام دهد.

وکالت آنلاین و وکیل آنلاین در چند سال اخیر شدت گرفته که خیلی به حال موکلین و وکلا کمک می نماید. ارائه خدمات قوه قضائیه به صورت برخط و اینترنتی به وکیل آنلاین سرعت بیشتری داده است. شما در هر کجای ایران باشید می توانید از خدمات تلفنی و اینترنتی و الکترونیکی مجموعه حقوقی وکلای هما استفاده کنید. کلیه خدمات حقوقی توسط وکیل دادگستری پایه یک انجام می شود. تهران کرج شهریار شهرقدس فردیس ملارد هشتگرد اشتهارد و ... فرقی ندارد. خدمات حقوقی آنلاین مجموعه شامل مشاوره حقوقی آنلاین ، وکیل آنلاین ، وکالت آنلاین ، تنظیم لایحه حقوقی ، تنظیم اوراق و صورتجلسات  و ... می باشد. جهت کسب اطلاع بیشتر تماس بگیرید.

 

09129401482

09129401481

امتیاز: 5 از 5. مجموع 7 رای
در حال پاسخ به: [انصراف]
تعداد حروف باقی مانده: 500
Captcha  
۱۴۰۲/۰۸/۱۴ | مقالات | مدیر سایت | بازدید: 599 | 1699160883