مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی

یکی از مهمترین خدمتی که یک وکیل می تواند به موکل ارائه دهد، مشاوره حقوقی است. در یک دفتر وکالت نظیر هما خیلی خدمات ممکن است ارائه شود. نکته مهم اینست که یک شخص موکل بتواند با مشورت داشتن با مشکلات حقوقی مواجه شود. به دو شکل مشاوره توسط وکیل قابل ارائه است. اولین حالت مشاوره تلفنی است که این روزها بیشتر به کار می آید ولی امکان دارد به صورت کامل برای موکل انجام نشود. آنهم به خاطر این است که احتمال دارد موکل توضیحات کمتری در رابطه با پرونده داشت است. و به طبع ارائه خدمات حقوقی بستگی به نظرات ارائه شده ، توضیحات دیگر موارد ذکر نشده است.

وکیل دادگستری

حالت دوم مشاوره حقوقی حضوری است که بیشتر تماس گیرندگان ، مراجعه کنندگان و حتی وکلا آنرا ترجیح می دهند. تقریبا برای همه افراد داشتن این شکل بهتر و دلنشین تر است. از دلایل فراوانی وجود دارد که ثابت کند مشورت و مشاوره برای هرکاری نتیجه خوبی به بار می آورد. وکیل و موکل رودرروی هم می نشینند و سعی بر حل مشکلا است. این مطلب یعنی اینکه با داشتن حتی صحبت کوچکی یا مشاوره حقوقی با یک وکیل دادگستری مجرب آقا و یا خانم شانس موفقیت در دادگاه بیشتر خواهد شد.

پاسخ به سوالات حقوقی توسط وکیل

حتی گاهی دیده شده که در همان ابتدای کار یعنی مشورت موکل با وکیل یعنی مشاوره حقوقی کلی از سوالات حقوقی پاسخ داده شد. نه اینکه شخص بیخیال ماجرا شود. و در دادگاه ، دادسرا ، شورای حل اختلاف و حتی جلسه داوری حاضر شود. قاعدتا یک سوال حقوقی را می باید یک وکیل باتجربه و سابقه مفید پاسخ دهد. هر چند توضیحات کامل باشد بازهم نمی توانیم خود را بینیاز از صحبت های شخصی با سواد حقوقی و تجربه کافی بدانیم. تنها کافیست که با شماره های موبایل و یا تلفن ثابت در تهران و کرج در همین مطلب تماس بگیرید.

جهت دریافت مشاوره حقوقی توسط وکیل پایه یک دادگستری با شماره های ذیل تماس بگیرید.

09129401481

09129401482


امتیاز: 5 از 5. مجموع 68 رای
در حال پاسخ به: [انصراف]
تعداد حروف باقی مانده: 500
Captcha  
۱۴۰۲/۰۲/۱۱ | خدمات حقوقی | مدیر سایت | بازدید: 1535 | 1682932524