تنظیم لایحه

تنظیم لایحه

تنظیم لایحه دفاعیه

قابل توجه موکلین محترم ، چنانچه شخص شما پیگیر کارهای دادگاهها و یا دادسرا هستید این متن را بخوانید. اگر امکان حضور در موسسه حقوقی و دفتر وکالت را به هر دلیلی ندارید یا نمی خواهید وکیل داشته باشید توجه کنید. شما می توانید از خدمات حقوقی مثل تنظیم لایحه دفاعیه بهره مند شوید. تنظیم اوراق حقوقی یکی از خدمات حقوقی ما به موکلین عزیز به صورت آنلاین ، تلفنی و یا حضوری است. تنظیم لایحه آنلاین حالا توضیحی درباره روال و روند تنظیم لایحه دفاعیه در این مجموعه آشنا شوید. گام اول در نوشتن لایحه آشنایی شخص به احکام قوانین و مقررات مربوط به آن پرونده است. اینکه وکیل باشد خیلی بهتر می تواند لوایح و اوراق دیگر را تنظیم کند. دوم بایستی وکیل پرونده را مطالعه و بررسی نماید کند آنچه بر موکل گذشته را بداند. اگر شخص اطلاعات درستی به وکیل خود ارائه دهد ، در نوشتن لایحه ایرادی پیش نمی آید.

مهم است اگر امکان دارد شخص تنظیم کننده لایحه دفاعیه به عنوان وکیل در جلسه دادگاه معرفی شود. افرادی هستند که کمی اطلاعات حقوقی دارند و البته ادعای نوشتن لایحه هم دارند توصیه می شود به این افراد اعتماد نکنید. بهتر است که شخصی تحصیلکرده در رشته حقوق و یا وکیل پایه یک نوشتن و تنظیم لایحه دفاعیه را انجام دهد. تنظیم لایحه دفاعیه توسط وکیل پایه یک دادگستری بصورت تلفنی ، آنلان و حضوری انجام خواهد شد.

خدمات حقوقی تلفنی و حضوری

دیگر خدمات حقوقی دفتر وکالت که توسط وکیل انجام می گردد عبارتند از:

تنظیم انواع قرارداد ها

تنظیم شکوائیه

تنظیم دادخواست

تنظیم اظهارنامه

تنظیم صلحنامه  

تنظیم صورتجلسات حقوقی

مشاوره حقوقی توسط وکیل پایه یک خانم و آقا در تمامی زمینه ها به صورت تلفنی ، آنلاین و حضوری.

قبول وکالت در دعاوی کیفری ، خانواده ، حقوقی ، ملک و املاک و ثبتی ، چک و سفته ، وصول مطالبات ، امور اداره کار ، طلاق ، مهریه طلاق توافقی ، دیه و تصادفات و ...

امتیاز: 5 از 5. مجموع 39 رای
در حال پاسخ به: [انصراف]
تعداد حروف باقی مانده: 500
Captcha  
۱۴۰۲/۰۲/۱۲ | خدمات حقوقی | مدیر سایت | بازدید: 861 | 1683008232