وکیل ضرب و جرح

وکیل ضرب و جرح

اگر بخواهیم از نظر لغوی معانی برای ضرب و جرح بیابیم به این شکل است که ضرب به معنی زدن و کلا به صدماتی گفته می شود که وارد شدن آن به شخص یا اشخاص موجب از هم گسیختگی ظاهر نسوج و جاری شدن خون از بدن نخواهد شد و جرح نیز به معنی زخم زدن است و معمولا و به آسیبی گفته می شود که باعث از هم گسیختگی بافت بدن شده و اکثرا با خونریزی همراه است.

حال گاهی پیش می آید که هردو این موارد با هم شکل میگیرد که موجبات صدمات بیشتری میشود. البته همراه بودن با شکستگی نیز یکی از اشکال آن است که در تصادفات گاها همه موار با هم اتفاق می افتد. اگر ضربه زدن توسط فرد با دست و یا پا یا هردو آنها یا وسایل دیگری از قبیل سلاح سرد یا گرم و یا سنگ و چوب انجام شود نوع و مقدار صدمات باهم فرق دارد که جرم و جزای آنها نیز متفاوت است.

اگر شما هر یک از طرفین ضرب و جرح هستید و نیاز به وکیل ضرب و جرح دارید می توانید با دفتر وکالت هما تماس بگیرید و از بین وکلای پایه یک دادگستری که بیشتر آنها تخصص وکیل کیفری را دارند می توانید مشاوره حقوقی تلفنی و حضوری دریافت کنید. اگر هم با وکیل ضرب و جرح به توافق برسید که وکالتنامه وکیل را امضا می کنید و وکیل کیفری پیگیر کارتان خواهد بود.

جستجوی وکیل کلیک کنید.

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *